Voila her er dit hold!

Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver, både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

null

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist

+45 2814 7845
helle@gammelbys.dk

null

Sisse Roland Hansen

Kommunikationskonsulent

+45 2870 9959
sisse@gammelbys.dk

null

Kathrine Elise Toft

Juniorkonsulent

+45 70 204 209
kathrine@gammelbys.dk

null

Regitze Schwensen

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
regitze@gammelbys.dk

null

Maibrit Houe

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
maibrit@gammelbys.dk

null

Katja Bensoussan

Relations Manager

+45 2844 4542
katja@gammelbys.dk

null

Lea Mensel

COO, Online Lead

+45 5337 6181
lea@gammelbys.dk

null

Ann Kastbjerg Bylov Moth

Grafiker og wordpress-haj

+45 2887 8921
ann@gammelbys.dk

null

Sissel Dahl Petersen

Juniorkonsulent

+45 70 204 209
sissel@gammelbys.dk

null

Line Breckling

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
line@gammelbys.dk

null

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, kommunikationsarkitekt

+45 2627 1580
lotte@gammelbys.dk

null

Mads D. Larsen

Seniorkonsulent, Marketing Automation Lead

+45 2872 7406
mads@gammelbys.dk

null

Brian Ravn Galsgaard

Kommunikationsrådgiver

+45 2791 2442
brian@gammelbys.dk

null

Mathias Stage

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
mathias@gammelbys.dk

null

Caroline Philipsen

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
caroline@gammelbys.dk

Advisory board

null

Per Lolk

Partner

New Sales by Innovation Lab

Associeret partner og medlem af advisory board, Gammelbys

null

Thomas Ladefoged

Kommerciel direktør

F.F. Bording A/S

Medlem af advisory board, Gammelbys

null

Mads Thimmer

Innovation Lab

CEO og medstifter

Medlem af advisory board, Gammelbys