Voila her er dit hold!

Medarbejdere

Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver, både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

mettegammelby_300x267

Mette Gammelby

Indehaver

Mette Gammelby

Indehaver

+45 40 98 04 30
mette@gammelbys.dk

Læs mere om Mette

katjabensoussan_300x267

Katja Bensoussan

Salgskonsulent og HR-koordinator

Katja Bensoussan

Salgskonsulent og HR-koordinator
+45 28 44 45 42

katja@gammelbys.dk

Læs mere om Katja

lotte

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, kommunikationsarkitekt

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, kommunikationsarkitekt
+45 26 27 15 80

lotte@gammelbys.dk

Læs mere om Lotte

helle

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist

+45 28 14 78 45
helle@gammelbys.dk

Læs mere om Helle

leamensel

Lea Mensel

Seniorkonsulent, Online Lead

Lea Mensel

Seniorkonsulent, Online Lead

+45 53 37 61 81
lea@gammelbys.dk

Læs mere om Lea

Mads

Mads D. Larsen

Seniorkonsulent

Mads D. Larsen

Seniorkonsulent

+45 28 72 74 06
mads@gammelbys.dk

Læs mere om Mads

ann

Ann Kastbjerg Bylov Moth

Grafiker og webudvikler

Ann Kastbjerg Bylov Moth

Grafiker og webudvikler

+45 28 87 89 21
ann@gammelbys.dk

Læs mere om Ann

Brian_ravn

Brian Ravn Galsgaard

Kommunikationsrådgiver

Brian Ravn Galsgaard

Kommunikationsrådgiver

+45 27 91 24 42
brian@gammelbys.dk

Læs mere om Brian

nicoline_sander

Nicoline Sander

Juniorkonsulent

Nicoline Sander

Juniorkonsulent

+45 70 20 42 09
nicoline@gammelbys.dk

Læs mere om Nicoline

blaa

Torben Schmidt Bendixen

Bogholder

Torben Schmidt Bendixen

Bogholder

+45 40 52 63 87
bogholder@gammelbys.dk

Læs mere om Torben