Voila her er dit hold!

Medarbejdere

Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver, både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

null

Mette Gammelby

Indehaver

+45 4098 0430
mette@gammelbys.dk

null

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist

+45 2814 7845
helle@gammelbys.dk

null

Sisse Roland Hansen

Kommunikationskonsulent

+45 2870 9959
sisse@gammelbys.dk

null

Kathrine Elise Toft

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
kathrine@gammelbys.dk

null

Katja Bensoussan

Salgskonsulent og HR-koordinator

+45 2844 4542
katja@gammelbys.dk

null

Lea Mensel

Seniorkonsulent, Online Lead

+45 5337 6181
lea@gammelbys.dk

null

Ann Kastbjerg Bylov Moth

Grafiker og webudvikler

+45 2887 8921
ann@gammelbys.dk

null

Sissel Dahl Petersen

Kommunikationspraktikant

+45 70 204 209
sissel@gammelbys.dk

null

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, kommunikationsarkitekt

+45 26 27 15 80
lotte@gammelbys.dk

null

Mads D. Larsen

Seniorkonsulent

+45 2872 7406
mads@gammelbys.dk

null

Brian Ravn Galsgaard

Kommunikationsrådgiver

+45 2791 2442
brian@gammelbys.dk

null

Camilla Graversgaard

Eventpraktikant

+45 70 204 209
camilla@gammelbys.dk

Advisory board

null

Per Lolk

Partner, New Sales by Innovation Lab

Associeret partner og medlem af advisory board, Gammelbys

null

Thomas Ladefoged

Kommerciel direktør, F.F. Bording A/S

Medlem af advisory board, Gammelbys

null

Per Kloster Poulsen

Regional Sales Director, Universal Robots

Medlem af advisory board, Gammelbys

null

Mads Thimmer

CEO og medstifter, Innovation Lab

Medlem af advisory board, Gammelbys