Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

Mette Gammelby

CEO
mette@gammelbys.dk
+45 40 98 04 30

Lea Mensel

COO, Online Lead
+45 53 37 61 81
lea@gammelbys.dk

Katja Bensoussan

Relations Manager
katja@gammelbys.dk
+45 28 44 45 42

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, Kommunikationsarkitekt
+45 26 27 15 80
lotte@gammelbys.dk
Vores medarbejder Helle

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist
helle@gammelbys.dk
+45 28 14 78 45

Morten Leth Jacobsen

Seniorkonsulent
morten@gammelbys.dk
+45 31 23 30 50

Kristian Krøyer Sørensen

Kommunikationskonsulent
kristian@gammelbys.dk
+45 31 13 96 54
Vores medarbejder Nicoline

Nicoline Sander

Kommunikationskonsulent
nicoline@gammelbys.dk
+45 92 82 02 03

Dite Cepule

Digital designer, animator
dite@gammelbys.dk
+45 31 10 92 43
Carina medarbejder

Carina Valentin Jensen

Digital Designer
carina@gammelbys.dk
+45 28 87 89 21
Vores medarbejder Regitze

Regitze Schwensen

Kommunikationskonsulent
regitze@gammelbys.dk
+45 53 50 27 67
Josephine

Josephine Merser

Kommunikationskonsulent
josephine@gammelbys.dk
+45 28 72 74 06

Josefine Cookson

Juniorkonsulent
josefine@gammelbys.dk

Per Lolk

Ekstern it- og digitaliseringskonsulent
Partner, Innovation Lab
perlolk@ilab.dk

Vi tager imod dig med åbne arme og taler et sprog, der er til at forstå.

Ring og book et møde

+45 70 204 209