Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

Mette Gammelby

CEO
mette@gammelbys.dk
+45 4098 0430

Lea Mensel

COO, Online Lead
+45 5337 6181
lea@gammelbys.dk

Katja Bensoussan

Relations Manager
katja@gammelbys.dk
+45 2844 4542

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, Kommunikationsarkitekt
+45 2627 1580
lotte@gammelbys.dk
Vores medarbejder Helle

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist
helle@gammelbys.dk
+45 2814 7845

Kristian Krøyer Sørensen

Kommunikationskonsulent
kristian@gammelbys.dk
+45 3113 9654
Vores medarbejder Nicoline

Nicoline Sander

Kommunikationskonsulent
nicoline@gammelbys.dk
+45 9282 0203

Dite Cepule

Digital designer, animator
dite@gammelbys.dk
+45 3110 9243
Carina medarbejder

Carina Valentin Jensen

Digital Designer
carina@gammelbys.dk
2887 8921
Vores medarbejder Regitze

Regitze Schwensen

Kommunikationskonsulent
regitze@gammelbys.dk
+45 5350 2767
Josephine

Josephine Merser

Kommunikationskonsulent
josephine@gammelbys.dk
+45 28 727 406

Josefine Cookson

Juniorkonsulent
josefine@gammelbys.dk

Per Lolk

Associeret partner
Partner, Innovation Lab
perlolk@ilab.dk

Vi tager imod dig med åbne arme og taler et sprog, der er til at forstå.

Ring og book et møde

+45 70 204 209