Vi duer ikke til idéer for idéernes skyld. Indsatser skal have et formål, og vi tør godt love dig, at du ikke får støvsamlere til reolen. Sammen med os får du dine kommunikations- og marketingaktiviteter ud over kanten, ned på papiret, op på hjemmesiden, eller hvor de hører hjemme.

Vi er der altid, præcis når du har brug for det. Og vi har fuldt fokus på, at det vi laver både skal understøtte virksomhedens brand og fremme jeres salgsarbejde. Sagt med andre ord: at vores indsats skal give mening for jeres forretning.

Mette Gammelby

CEO
mette@gammelbys.dk
+45 40 98 04 30

Katja Bensoussan

Relations Manager og HR
katja@gammelbys.dk
+45 28 44 45 42

Lotte Elkjær Flugt

Seniorkonsulent, Kommunikationsarkitekt
+45 26 27 15 80
lotte@gammelbys.dk
Vores medarbejder Helle

Helle Husum

Seniorkonsulent, content specialist
helle@gammelbys.dk
+45 28 14 78 45
Morten Leth Jacobsen

Morten Leth Jacobsen

Seniorkonsulent
morten@gammelbys.dk
+45 31 23 30 50

Kristian Krøyer Sørensen

Kommunikationskonsulent
kristian@gammelbys.dk
+45 31 13 96 54

Viktoria Bjarney Magnusdottir

Projektleder & Paid Social Specialist
viktoria@gammelbys.dk
+45 53 64 87 26

Maria Brøndum

Data- og kommunikationsarkitekt
maria@gammelbys.dk
+45 53 50 27 67
Vores medarbejder Nicoline

Nicoline Sander

Digital delivery manager
nicoline@gammelbys.dk
+45 92 82 02 03

Dite Cepule

Digital designer, animator
dite@gammelbys.dk
+45 31 10 92 43

Kasper Kristensen

Web designer
kasper@gammelbys.dk
+45 28 87 89 21

Lena Boel

Medlem af Tæskehold

Mirjam
Roed

Praktikant
mirjam@gammelbys.dk

Camilla Fuglevig

Praktikant
camilla@gammelbys.dk
Josephine

Josephine Merser

Kommunikationskonsulent
josephine@gammelbys.dk
+45 28 72 74 06

Per Lolk

Ekstern it- og digitaliseringskonsulent
Partner, Innovation Lab
perlolk@ilab.dk

Lea Mensel

COO, Online Lead (På barsel)
lea@gammelbys.dk
+45 53 37 61 81

Lars Dige Knudsen

Medlem af Tæskehold

Vi tager imod dig med åbne arme og taler et sprog, der er til at forstå.

Ring og book et møde

+45 70 204 209